FİRMA PROFİLİMİZ

KEMİTAŞ KIMYASAL

KEMİTAŞ KIMYASAL ENDÜSTRİ MALZEMELERI

01
Firma Profili

Kemitaş A.Ş. 1976 yılında Mahmut Yilmaz ve Bursa’nın önde gelen dört işadamının da iştiraki ile 500.000 TL sermaye ile kurulmuştur. 1980 yılında Mahmut Yılmaz ve ailesinin katkıları ile şirketimizin bugünkü temelleri atılmış bulunmaktadır. Firmamız ilk kurulduğunda laboratuar kimyasal maddeleri ve laboratuar cihazları satış ve ithalatı ön planda ise de kuruluşta şirketin hedefi kimya sektöründe büyük bir pazar elde etmekti.

Kemitaş A.Ş. bugün Bursa Organize Sanayi Bölgesinde 30.000 m2 kapalı alanda 7 tona kadar taşıma kapasiteli birçok servis aracı ile tüm Türkiye çapında tekstil sanayi ağırlıklı olmak üzere otomotiv, gıda ve metal sektörlerine hizmet vermektedir. Şirketimiz BASF, Archroma, Polygal gibi Avrupa başta olmak üzere uzak doğu dahil sektörlerinde kendilerini kanıtlamış birçok dünyanın önde gelen firmalarının ürünlerinin ithalat satış ve pazarlamasını yapmaktadır.

Geniş ürün yelpazemiz, depolama olanaklarımız, güçlü stok seviyelerimiz ve sevkıyat araçlarımız bizlere anında servis imkanı verme avantajı getirmektedir.

Bundan sonraki hedefimiz pazar payımızı daha da genişleterek müşterilerimize kusursuz bir hizmet sağlamaktır.

02
Misyonumuz

KEMİTAŞ A.Ş. dünyadaki ve ülkemizdeki teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün yelpazesini geliştirmeyi standardizasyonu sağlamayı, maliyetleri düşürerek müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmayı kendisine "MİSYON" edinmiştir.

03
Vizyonumuz

KEMİTAŞ A.Ş. müşterilerin ihtiyaçlarını doğrultusunda tedarikçilerine itici bir güç olmayı, ürün çeşidini geliştirmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasıyla ve paylaşımı, hizmet açısından sürekli gelişmeyi ve lider bir firma olma yolunda devamlılığın sağlanmasını kendisine "VİZYON" edinmiştir.

Yukarı